Sistre de fiyatların farklı olması kullanılan malzemelerin ve uygulanan işçiliğin kalitesine bağlıdır. Sistre de kullanılan malzemelerin piyasa malzemesi olması sistre fiyatını düşürdüğü gibi uygulamanın standartlara aykırı olması da sistre fiyatlarını oldukça düşürmektedir. Onun için sistre de kullanılan malzemelerin kaliteli olması çok önemlidir. Sistre yapılan alanın tamamı ile boş olması gerektiğinden zemin sahiplerinin sistre yapılmış alanı uzun yıllar kullanabilmesi için kesinlikle kaliteli malzemelerin kullanılmasını sağlamalıdır.

Sistre fiyatları bir kaç firmadan araştırarak, kullanılan malzemelerinde kalitesini araştırarak firma seçimi yapmalıdır. Sistre fiyatları bizde en uygundur. Hem hesaplı hem de kaliteli sistre cila için Ankara Sistre her zaman sizler ile....

Sistre uygulamasının en son işlemi olan parke cilalama uygulamasında Avrupa cila kullanılmaktadır. Avrupa cilanın diğer cilalardan farkı bu cilalarda inceltme işlemi yapılmamaktadır. Yerli cila uygulamalarında tiner kullanıldığından dolayı malzeme zayıflayacaktır. Sistre uygulamalarında biz Nova cila kullanmaktayız.