Parke silme işlemi zeminin parke silme makinesi ile zımparalanıp, parke aralarındaki boşlukları ve çatlakları doldurma işlemlerinin tümüne denir. Parke silme işlemi kesinlikle deneyimli ve tecrübeli ustalar tarafından yapılmalıdır. Hatalı yapılan parke silim işleminin telafisi zor sonuçlar doğurduğunu unutmayalım. Parke silim işleminde Ankara sistre firmamızın kampanyalarından yararlanmak isteyen müşterilerimiz bizlere bir telefon kadar yakın olduklarını, isteklerine anında kavuşabileceklerini bilmeliler.

Parke silme işlemi sayesinde parkeleriniz pırıl pırıl bir hale gelecektir. Parkeleriniz çizilmişte olsa, parke araları tamamı ile açılmış olsa hiç önemli değil parke silme işlemi sayesinde bu sorunlar ortadan kalkar. Parke silme işlemi yapılabilen yer döşemeleri piyasanın en sağlıklı en çok talep edilen malzemelerindendir.

Parke silme işlemi olarak tabir edilen bu uygulamanın asıl adı sistre dir. Standartlara uygun olarak yapılan parke silme işlemi en az on yıl hiç bakım istemeden yeterli olacaktır.