Sistre cila parkenin zımparalanmasından sonra ki yüzeyin korunmasında ve parlatılmasında kullanılan maddeye denir. Zamanında yapılmayan sistre cila uygulaması ahşap yer döşemenizin çürümesine, yok olmasını neden olacaktır. Sistre cila uygulaması ahşap yer döşemelerinde önemli bir etkendir.

 

Sistre cila uygulaması parkenizin ömrünü uzattığı gibi parkenizin ilk gün ki gibi güzel kalmasını sağlar. Sistre cila uygulaması sadece ağaç olan yer döşemelerine uygulanır. Laminat, marley, minofle, gibi yer döşemelerine sistre cila olmaz. Sistre cila da kullanılan malzemelerin kaliteli olması, uygulamanın yer döşemelerinde daha uzun süre kullanılmasını sağlayacaktır.

Ortalama sistre cila, parkelerinizde en az 10 ila 15 yıl hiç bakım istenmeden kullanılabilir. Parkelerinizin uzun ömürlü olması sizin elinizdedir. Gereken zamanlarda bakım yapılan parkeler uzun ömürlü olur. Parke sistre cila uygulaması yaptırmayı düşünen müşterilerimize sistre cila da kampanya hazırladık. Ankara sistre firmamızda sistre nin güncel metre karesi fiyatını öğrenmek için hemen arayın.