Yer döşemelerinden biri olan parke zemine döşendikten sonra sistre yapılır, bir takım işlemlerden sonrada en son uygulama olarak da cilalanır. Sistre Parke cilası uygulanacak alanlara göre de çeşitlenir. Parke cilasındaki çeşitler cilanın kalitesine, uygulanacak alanın trafiğine göre bakılarak uygulanır. Mesela cam cila uygulandıktan sonra oldukça güzel parlar, pırıl pırıl bir görüntüye sahip olur. Tabiki bu uygulamaların öncesinde parkelere sistre yapılır ise.

Cam cila sentetik özlü bir ciladır. Konutlara uygulanan bir cila türüdür. Sentetik özlü parke cila olması nedeni ile yoğun trafiğe dayanıklı bir cila değildir. Cam cila mekâna uygulanmadan önce tiner ile inceltilir. İncelen cila içerisindeki tiner kısa süre sonra uçarak havaya karışır buda cilanın zayıflamasına neden olur. Diğer bir parke cila türü olan çift kompenentli cilada ise inceltme işlemi yapılmaz. İnceltmenin aksine cilaya dondurucu katılır. Böylece cila hem daha sert, dayanıklı ve yoğun trafiğe uygun bir cila olacaktır. Bu parke cila konutlarda ve iş yerlerinde kusursuz şekilde uygulanacak bir cila türüdür.

Sistre parke cilası, parkelerin korunmasında ve ömürlerinin uzaması için olmazsa olmazıdır. Standartlara uygun olarak sistre parke cilası uygulaması yaptırın sizden sonraki nesillere de parkelerinizi kullanma imkânı tanıyın. Unutmayın ki bakımlı parkelerin ömrü bir insanın ömründen daha fazladır.

Sistre hakkında sorularınıza web sitemizden kolaylıkla cevap bulabilirsiniz. Sistre parke cilası sistre firmamızca birinci sınıf malzeme ve garantili işçilik ile yapılır. Sistre uygulamalarımız Ankara nın her yerinde üçretsiz servis hizmetimiz ile yapılmaktadır.